KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556139
nr 1455 6139
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 75x90, yttermått inklusive ram: 80x95 cm
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:36:52
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)