KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11883346
nr 1188 3346
Rolf Wertheimer
(f. 1930)
Oljemålning, Rolf Wertheimer (f. 1930), Monogramsignerad a tergo, daterad 1963. 100x117 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juni 2018
kl 20:59:48
3/6 20:23:50
100 kr
4/6 20:54:38