KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144555

nr 1714 4555

Rolf Mellström

(1896-1953), Sverige

Oljemålning, Tofsvipor. Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x66

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:16:45

28/7 17:59:50 1      Vinnande bud
28/7 18:01:41 1      justering av budtak

Rolf Mellström

Läs mer om Rolf Mellström