KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618009
nr 1561 8009
Rolf Erling Nygren (f. 1925), Sverige. Signerad, "Blåbärsskål". Olja på pannå, 19x25 cm, yttermått inklusive ram: 22x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:26:49
400 kr
1.200 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)