KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846586
nr 1384 6586
Roland Van Rainels. Signerad, havsmotiv. Olja på duk, 37x45cm, yttermått inklusive ram: 42x50cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:20:06
11/3 23:28:22
300 kr
13/3 19:36:56