KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769362

nr 1276 9362

Roland Ljungberg, monogramsignerad RL, 1983. Olja på duk, 65x87 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:25:35