KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769362
nr 1276 9362
Roland Ljungberg, monogramsignerad RL, 1983. Olja på duk, 65x87 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:25:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr