KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914062
nr 1391 4062
Roland Book
(1911-1980), Sverige
Oljemålning, Skärgård. Signerad rod book. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 66x81 cm
Roland Alexander Book (rod book), svensk bildkonstnär född 1911, död 1980.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:40:07
17/4 17:17:52
Roland Book
Läs mer om Roland Book