ART / Oil paintings / Oil painting 12701055
nr 1270 1055
OIL PAINTING
Robert Stein, Landskap med bebyggelse. Signed. Oil on panel, 50x60 cm,
Robert Stein, Landskap med bebyggelse. Signerad. Olja på pannå, 50x60 cm
SEK 150
Monday August 26 2019
at 18:45:51
21/8 17:03:03
100 kr
26/8 18:30:49