KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12543019

nr 1254 3019

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Oljemålning, Vid pianot, signerad. Olja på duk, 64x50

Kondition: färgbortfall

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 maj 2019
kl 19:48:05

13/5 19:41:39 1      Vinnande bud

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt