KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046297
nr 1404 6297
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:12:34
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt