KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789031
nr 1378 9031
Rick Arndal, person i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 45x65 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:35:03
100 kr
150 kr