KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15804283
nr 1580 4283
Richard Albitz, Signerad, Morgen an der Elbe. Olja på duk, 120x129 cm, yttermått inklusive ram: 134x144 cm
Kondition: skadad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:19:07
17/11 23:40:37