KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929086

nr 1492 9086

Religiöst motiv. Ej signerad. Olja på pannå, 111x74, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:19:54

21/9 22:27:59 1      100 kr
26/9 18:50:12 2      Vinnande bud