KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454233
nr 1745 4233
Rehfeldt Pedersen (1918-1987), Danmark, "Gudhjem". Signerad a tergo, daterad 1961. Olja på pannå, 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 33x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:40:00
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
nr 1745 4233
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 1 december 2025 |