KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328402

nr 1532 8402

2 st, porträtt, osignerade, påskrift a tergo Hamburg 1844. Olja på duk, bildmått: 36x28 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:48:45

3/4 20:43:46 1      Vinnande bud