ART / Oil paintings / Oil painting 12771372
nr 1277 1372
OIL PAINTING
Pol Dom, bygata med vattenbärerska. Signed, 1908. Oil on canvas, 44x37,
Pol Dom, bygata med vattenbärerska. Signerad, 1908. Olja på duk, 44x37
1000
SEK 700
Monday September 30 2019
at 18:25:08
30/9 17:59:46