KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13406056
nr 1340 6056
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 18x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:15:10
7/8 21:53:11
100 kr
10/8 12:35:27
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg