KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801029
nr 1280 1029
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap, Signerad. Olja på pannå, 20x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:33:52
6/10 15:32:03
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg