KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771292
nr 1277 1292
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Vårvinter. Signerad, daterad 1942. Olja på duk, 54x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:02:02
30/9 17:19:01
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg