KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087218
nr 1408 7218
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad, Björkar. Olja på duk, 23x38, yttermått inklusive ram: 36x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:37:34
19/7 16:24:47
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg