KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496213

nr 1349 6213

Per Åkered, fåglar. Signerad. Olja på duk, 38x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:54:42