KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496213
nr 1349 6213
Per Åkered, fåglar. Signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:54:42
100 kr
150 kr
200 kr