KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17211023
nr 1721 1023
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Oljemålning, Par på bänk. Signerad, daterad -45. Olja på pannå, 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Utrop:
6.500 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:56:14
5.000 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg