KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418186
nr 1541 8186
Pege Hansson
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Träd. Signerad. Olja på duk, 90x90 cm, yttermått inklusive ram: 95x94 cm
Per Gunnar (Pege) Hansson, svensk bildkonstnär född 1925 i Tåsjö.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:29:41
22/5 20:05:44
Pege Hansson
Läs mer om Pege Hansson