KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997256
nr 1499 7256
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
Oljemålning, Båtar. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:54:13
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson