KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13713154
nr 1371 3154
P Sundberg, Signerad, landsväg. Olja på duk, 45x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:47:02
200 kr
150 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr