KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815518
nr 1281 5518
Ove Olson
(1903-1975), Sverige
Oljemålning, Landskap med figurer och hus. Signerad, daterad -72. Olja på duk, 54x45 cm
Ove Olson, svensk målare född 1903, död 1975.
Utrop:
500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:12:21