KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989049
nr 1298 9049
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap med vattendrag. Signerad, daterad 1941, duk på pannå, 38x24 cm
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:50:21
16/12 18:48:15