KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925153
nr 1392 5153
Osvald Rasmussen
(1885-1972), Danmark
Oljemålning, Signerad, interiör. Olja på duk, 19x24cm, oramad
Osvald Rasmussen, Dansk bildkonstnär född 1885, död 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:31:59
100 kr
Osvald Rasmussen
Läs mer om Osvald Rasmussen
Osvald Rasmussen
Läs mer om Osvald Rasmussen
nr 1392 5153
Osvald Rasmussen
(1885-1972), Danmark
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 26 april 2021 |
Osvald Rasmussen