KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666411
nr 1466 6411
Oskar Person, Skärgårdsmotiv. Signerad. Olja på duk, 40x32, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:20:32
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)