KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644038

nr 1264 4038

Oskar Bergman

(1879-1963), Sverige

Oljemålning, Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Landskap med bod, signerad. 1944. Olja på pannå, 31x38 cm

Oskar Bergman, född 1879 i Stockholm, död 1963, svensk målare och etsare.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 juli 2019
kl 19:27:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Oskar Bergman

Läs mer om Oskar Bergman