KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7165305

nr 716 5305

osignerad, 1800-tal, tiggare, 18x22, (färgbortfall)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 26 september 2011
kl 18:50:51