KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4983030
nr 498 3030
osignerad, 1800-tal, marin, uppfodrad, (skador) 67x92
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 26 november 2007
kl 17:14:26
700 kr
800 kr
800 kr
950 kr
2.800 kr
2.600 kr
3.200 kr