KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713025
nr 1471 3025
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Södra Spanien". Signerad a tergo. Olja på duk, 72x60 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:58:14
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano