KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481072
nr 1248 1072
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Röd näckros", Signerad. Olja på duk, 33x45
måndag 15 april 2019
kl 20:08:20
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano