KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14703091

nr 1470 3091

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Kvinna", Signerad. Oramad. Olja på duk, 41x33 cm

tisdag 24 maj 2022
kl 20:48:00

  • 24 maj

Specialauktion Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Specialauktion Oscar Hernandez Soriano

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano