KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713003
nr 1471 3003
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "I väntans tider". Signerad a tergo. Olja på duk, oramad, 101x82 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:11:29
30/5 19:06:29
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano