KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294341
nr 1329 4341
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Granatäpple". Signerad. Olja på duk, 60x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:30:01
20/5 22:57:53
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano