KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713039
nr 1471 3039
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Brevet". Signerad. Olja på duk, 83x72 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:33:29
29/5 23:13:44
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano