KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464534
nr 1346 4534
Örjan Sandenor (f. 1946), Sverige. Signerad, "sommarhörn", -75. Olja på duk, 62x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:56:15
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr