KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204062
nr 1420 4062
omkring 1900. Signerad Geijer, Kustby med fiskebåtar. Olja på duk, 70x102, yttermått inklusive ram: 97x130 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:17:08
27/9 17:53:25