KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861032
nr 1286 1032
Olof Sandahl
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1956. Olja på duk, 68x45 cm
Olof Sandahl, svensk målare och grafiker född 1938.
måndag 4 november 2019
kl 20:55:03