KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191230
nr 1219 1230
Olof Nanneson
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Röd gård, signerad. Olja på duk, 40x55 cm
Olof Nanneson, svensk bildkonstnär född i Lund 1946.
Utrop:
400 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:43:48