KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249493
nr 1524 9493
Olof Arén
(1918-2003), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:01:02
100 kr
150 kr
200 kr