KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308032

nr 1230 8032

Olle von Schewen

(1908-1974), Sverige

Oljemålning, Olle von Schewen (1908-1974), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad. Olja på pannå, 32x40

Olle von Schewen, född 1908 i Stockholm, död 1974, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:56:15

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Olle von Schewen

Läs mer om Olle von Schewen