KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188168
nr 1418 8168
Olle Rhönnstad
(1931-1988), Sverige
Oljemålning, Vintermotiv. Signerad. Olja på pannå, 39x57, yttermått inklusive ram: 57x75 cm
Olle Rhönnstad, född 1931 i Arvika, död 1988, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:19:03
11/9 17:26:37
Olle Rhönnstad
Läs mer om Olle Rhönnstad