KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12968371
nr 1296 8371
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, "Vita Johanna", Signerad. Olja på pannå, 18x13 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:45:58
5/12 14:29:25
350 kr
9/12 15:44:27