KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156465
nr 1415 6465
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, fiolspelare. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x18 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:41:37
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)