KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076395
nr 1407 6395
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 52, man på gård. Olja på pannå, 37x46, yttermått inklusive ram: 50x57 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:57:48
27/6 21:59:08