KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13071119
nr 1307 1119
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Kvinna på väg. Signerad. -75 Olja på pannå, 33x40 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:44:09
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)