KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15306160

nr 1530 6160

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Interiör med kvinnor. Signerad. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

måndag 27 mars 2023
kl 19:05:38

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg